Üretim hassasiyeti yüksek araçların parçalarını ilk üretimde doğru parça ilkesiyle üreterek, ulaşım, maden ve savunma sanayine hizmet veren “Doğanlar Çelik Dövme” artık ülke tarımının gelişim yolculuğunda etkin rol oynayarak tarım ekipmanları üretiyor.

Doğanlar Tarım, başarılı tarla ekipmanlarını Türk tarımına ve çiftçinin hizmetine sunmaya başladı. Firmanın ürünleri arasında her ihtiyaca uygun pulluk, kültivatör, yaylı çizel, diskli tırmık, yatay rotovatör, dik rotovatör yer alıyor. 

Hem dayanıklı hem hafif, hem de verimlilikte lider!

“Doğanlar Tarım” sektöre yön veren rafine tecrübeleri ve ileri teknoloji yatırımlarıyla, bilindik tarım ekipmanlarının yapısına sadık kalarak onları daha dayanıklı ve aynı zamanda da olduğundan çok daha hafif üretebiliyor. Bu sayede uzun ömür, hız ve yakıt tasarrufu gibi çarpıcı avantajlarla çiftçinin hayatını kolaylaştıracak geniş yelpazeli bir ürün ağacına sahip. Ar-Ge ve yatırımlarını aralıksız sürdüren Doğanlar Tarım ulusal ve Uluslararası tarım ekipmanları sektöründe çiftçinin tüm taleplerini en etkin ve ekonomik şekilde karşılama misyonu ile üretimlerine devam ediyor.

Yeni nesil pulluk

Mükemmel traktör pulluk uyumu ile düşük yakıt tüketim avantajı olan Doğanlar Tarım pullukları son teknoloji ve kaliteli malzemeler ile harmanlanarak üretiliyor. Çiftçinin en ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara sunmak üzere hayata geçmiş ve her tarım koşulunda çiftçiye kazandırmayı hedef olarak benimsiyor.

95 bin metrekare alanda fabrikasyon üretim yapan Doğanlar Tarım, yüksek teknolojiye sahip üretim süreçleri, müşteri istek şartnamelerine uygun kalite yönetimi, profesyonel kadrosu, hızlı teslimatı, yaygın ihracat ağı ve tasarımdan ürüne üretim anlayışıyla her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Yurt içinde pek çok firmanın çözüm ortağı olan “Doğanlar Tarım”; Azerbaycan, İrlanda, Fransa, Hollanda, Almanya, İtalya, Rusya, Amerika, Brezilya gibi ülkelere de ihracat yaparak dünya çapındaki rekabet şansını da artırıyor.