Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TEPAV şirketlerin 2015-2017 yılları arası cirolarını dikkate alarak Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri değerlendirmeleri yapıldı.

2015-2017 yılları arasında şirketlerin iki yıllık ciroları hesaplanarak oluşturulan listeye göre Türkiye'de cirosunu en fazla artıran şirketler sıralamaya girdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ayaz Kauçuk Plastik ve Kalıp Makina Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özdoğan, listeye girmek için başvuran 500 şirket arasında yer alan aldıklarını belirterek Türkiye 100 ekibinden şu mesajı aldıklarını söyledi.

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde gerçekleştirilen 5. dönem Türkiye 100 programına başvuran şirketlerin değerlendirmeleri tamamlanmıştır.

Bu dönem Türkiye 100 programına 500’den fazla şirket başvuru yapmıştır. Türkiye 100 sıralamasına giremeyen şirketlerin 2015-2017 dönemindeki ortalama büyüme oranı yüzde 70’tir. Şirketiniz hızlı büyüyen ilk 100 firma arasında yer alamasa da %70'in üzerindeki büyüme performansıyla önemli bir başarıya imza atmıştır.

Şirketinizin bu başarısında payı olan tüm çalışanlarınızı, yöneticilerinizi ve siz firma sahiplerini tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Türkiye 100 programına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunar, sonraki dönemlerde sizleri tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla.