Geçtiğimiz aylarda Covid 19 virüsüne yakalanan babası Murtaza Dönmez’in hayatını kaybetmesinin ardından ekranlarının sevilen ismi İkbal Gürpınar’da sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Corona virüse yakalandığını sevenlerine duyurmuştu.

Sevilen sunucu sosyal medya hesabından yaptığı açılamada şu ifadeleri kullandı;

"En sonunda ben de korona ‘ya yakalandım. Gerçekten çok zor bir hastalıkmış̧. Başım, kaslarım, eklemlerim ağrıdıkça, ‘babam nasıl dayandı bu acılara’ dedim. Nereden ve nasıl kaptım hiç̧ bilmiyorum. Umuma açık tuvaletlerden mi, başka yerden mi? Ellerimi sık sık yıkamam ve maske kullanmama rağmen her şey olacağına varıyor demek ki."

Corona virüse yakalanmasının ardından hastanede tedavi altına alınan İkbal Gürpınar, son olarak yoğun bakıma kaldırılmıştı. Gürpınar’ın oğlu Alper Gürpınar’dan sevindirici haber geldi.

Alper Gürpınar, Annesinin sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiği, kontrol amacıyla yoğum bakımda tutulduğunu belirti.

Haberi alan ikbal Gürpınar’ın sevenleri, sosyal medya hesabından ünlü sunucu için dua edip geçmiş olsun dileklerini paylaştı. Bizde Çiftçi TV ailesi olarak çalışma arkadaşımız Gürpınar’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor en kısa zamanda aramıza dönmesini temenni ediyoruz.