Türkiye'nin lider uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika, Türk ve Avrupa endüstri devlerini bir araya getiriyor. Fuara 36 ülkeden 1400’ün üzerinde firma katılıyor. Ülkemizin önemli otomotiv koltuk üreticilerinden Star Koltuk’da yeni ürünleriyle fuarda ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuar hedefleri hakkında bilgi veren firmanın Satış Müdürü Mustafa Kanyılmaz, yeni ürünleri mevcut ve potnsiyel müşterilerle buluşturup satış rakamlarını arttırmayı öngördüklerini belirterek “İki günde fuarın amacına ulaştığını gözlemledik. Hem yurtdışından hem de yurt içinden sipariş aldık. Sipariş aldığımız firmalar arasında mevcut müşterilerimizin yanı sıra yeni müşterilerimiz de var” dedi.

Fuara ilginin büyük olduğunu belirten Kanyılmaz, “Beklentilerimizin çok üzerinde bir ziyaretçi trafiği var. Bu fuar ihracat hedeflerimizi gerçekleştirmede bize büyük bir katkı sunacak” diye konuştu. Fuarda sergiledikleri ürün grupları hakkında bilgi veren Kanyılmaz iş makinalarından otobüs sürücü koltuğuna, traktörden kamyona kadar 20 farklı ürünü sergilediklerini sözlerine ekledi.

Star Koltuk'u, 4 - 7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’ta Hall 5 / 115’te ziyaret edebilirsiniz.