70’ten 100’e Geleceğe, Değişime temalı toplantının ilk gününde bayiler; SEMAK Makina’nın distribütörü olduğu Oleo-Mac, Oregon, Felco, Campagnola, Wolf Garten ve daha birçok markanın mevcut ve yeni ürünleri ile demo çalışmaları yapma imkanı buldu. Bayi toplantısının ikinci gününde ise SEMAK Makina Yönetim Kurulu bayilerle bir araya geldi. Açılışı 70 yıllık köklü kuruluşun 4. Nesil yöneticisi SEMAK MAKİNA Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Tolga Keleş yaptı.

Tolga Keleş konuşmasında; SEMAK Makina’nın kuruluşundan, kilometre taşlarından bahsederek güçlü kadrosu ile bugünlere geldiği noktayı anlattı. Toplantının ilk bölümünde söz alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Selim Keleş, geçmişten günümüze markalar ve gelecek ürün stratejilerini misafirlere aktarırken, SEMAK Makina Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Süleyman Keleş konuşmasında; geleceğin SEMAK Makina için ne ifade ettiği, sektör değerlendirmesi,yatırımlar, Dünya ve Türkiye ekonomisinden bahsederek gelecek hedefleri ile vizyonunu paylaştı. SEMAK Makina ailesine geçtiğimiz yıl katılan Genel Müdür Sayın Reyhan Uğurlu Yücel ise SEMAK Makina’nın yapılanma süreci, gelişimi ile 2020 ve gelecek yıllarda planlanan proje ve hedeflerini bayilerle paylaştı.

Toplantının sonunda SEMAK Makina’nın distribütörü olduğu kendi alanında dünyanın lider firmaları EMAK ve FELCO sunumları gerçekleşti. Sunum sonrası Oleo-Mac, Efco, Bertolini gibi birçok markayı çatısı altında toplayan EMAK Grubu 47 yıllık, Felco ise 22 yıllık iş ortaklıklarını SEMAK Makina’ya ödül takdim ederek kutladı. Toplantı bitiminde SEMAK Makina çalışanları, bayiler ve misafirler hatıra fotoğrafı çekildi.