Sector Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kunduracı başlattıkları enflasyon ile mücadele programını tamamladıklarını açıkladı. ‘’Tarımın Yeni Kültürü’’ mottosu ile akıllı üretim tesisi yatırımlarını her geçen gün artırdıklarını ifade eden Fuat Kunduracı “Ektiğini Biçtirir sloganı ile milli üretim ve yatırım hamlesini tüm çiftçiler için kampanyaya dönüştürdük. Bu sayede Sector Tarım olarak milli ekonomiye desteğimizi sürdürdük” dedi.

İhracat devam ediyor!

Sektor Tarım’ın milli üretimde gösterdiği başarılı sonuçları birçok markaya da ilham olmaya devam ediyor. 2018 yılında Türk çiftçisi için geliştirilen Biomotiva teknolojisinin başarılı sonuçları, Dünya’nın birçok ülkesinde de başarıyla kendini kanıtladı. Avrupa ülkeleri ile yoğun program izleyen Sector Tarım, 2019 yılı itibariyle Fransa, İspanya, Ukrayna, Rusya’nın yanı sıra lokalize birçok ülkeye ürün kaynağı sağlayacak.

Öte yandan Sector Tarımın Uluslararası gerçekleştirdiği upmeetings programları devam ediyor. Marka yönetim kurulu tarafından global iletişim hareketinin 2025 yılına kadar kesintisiz süreceği belirtildi.