Türkiye'nin lider uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika, Türk ve Avrupa endüstri devlerini bir araya getiriyor. Fuara 36 ülkeden 1400’ün üzerinde firma katılıyor. Ülkemizin önemli traktör firmalarından biri olan Hars Traktör’de yeni ürünleriyle fuarda ziyaretçilerini ağırlıyor.

Fuar hedefleri hakkında bilgi veren Hars Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Angılcı, yeni ürünleri mevcut ve potansiyel müşterilerle buluşturup satış rakamlarını arttırmayı öngördüklerini belirterek “İlk iki günde fuarın amacına ulaştığını gözlemledik. Hem yurtdışından hem de yurt içinden sipariş aldık. Bunu yanı sıra önemli bağlantılar kurduk” dedi.

Hars traktör hangi ürünlerle fuarda?

Fuara ilginin büyük olduğunu belirten Angılcı, fuarda sergiledikleri ürünler hakkında bilgi verdi. Yedek parçada 1200 ürünle traktörde de 6 ana modelle fuara katıldıklarının altını çizen Angılcı, fuardaki ziyaretçilerin ilgisinden memnun olduklarını dile getirdi.

Fuarın genel gidişatı hakkında da bir değerlendirme yapan Angılcı “Beklentilerimizin çok üzerinde bir ziyaretçi trafiği var. Bu fuar hedeflerimizi gerçekleştirmede büyük bir katkı sunacak” diye konuştu.