Ekiz Tohumculuk kendi ıslah çalışmalarını, geliştirdiği çeşitleri ve tohumculuk üretimini tanıtacağı bir tarla günü  düzenlemektedir.

Hububat üretimi, Bitki Besin Maddeleri üretimi (Kendi adına ruhsatlı 9 çeşit gübre) ve Mısır, ayçiçeği,  yem bitkileri ticaret gibi konularda faaliyet gösteren Ekiz Tohumculuk kendi ıslah Ettiği Ekmeklik Buğay Çeşitleri, genel ekmeklik buğday çeşitleri, makarnalık buğday çeşitleri, arpa ve tritikale ürünleri ile tohumculuk üretimini tanıtacağı bir TARLA GÜNÜ etkinliği düzenlemektedir.  

30 Haziran ve 1 Temmuz tarihleri arasında saat 15.00’da Konya’da düzenlenecek olan etkinliğe tüm Çiftçilerimiz Davetlidir.

06 Haziran salı günü başlayacak olan etkinlikte Üniversiteler, Tarım ve Orman İl Müdürlükleri, Kamu Araştırma kuruluşları, TİGEM, Ticaret Borsası Alt Birlikleri, Özel Tohumculuk Kuruluşlarından sektör temsilcileri siz değerli katılımcılar ile birlikte olacak.

Ekiz Tohumculuk etkinliğin ikinci gününde ise siz değerli katılımcılara, Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri, Ziraat Odaları, Önder Çiftçi derneği, Bayiler ve çiftçilerimiz ile birlikte olma imkânı sunuyor.

Etkinlik, İçeriçumra Mahallesi Çumra asfaltı 2. Km. mekiğinde Konya’da düzenlenecektir. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiyi 0542 800 17 31 numaraları telefon numarasından alabilirsiniz.